Kursy Windsurfingu

DWUDNIOWE KURSY WINDSURFINGU

Nasze kursy prowadzimy na jeziorze Sławskim (812 ha) oferującym doskonałe warunki do wszystkich sportów wodnych. Średnia głębokość wynosi 4-5 metrów. Ze względu na dużą przejrzystość i urozmaicone dno jezioro to jest również często odwiedzane przez płetwonurków. Piaszczyste dno i płycizny do 20 m od brzegu zachęcają do nauki tego sportu.

TERMINY, MIEJSCE I CENNIK

RODZAJ KURSU
LICZBA DNI
TERMIN
CENA
Kurs weekendowy – 8 godzin (6 + 2)
– od lipca do połowy sierpnia na jez. Sławskim
w Lubiatowie koło Sławy – woj. lubuskie
2
Kursy na telefon
– realizacja i termin zależne od pogody
800 zł / 1 os.
Kurs weekendowy – 8 godzin (6 + 2)
– w miesiącu wrześniu na jez. Sławskim
w Lubiatowie koło Sławy – woj. lubuskie
2
Kursy na telefon
– realizacja i termin zależne od pogody

Prosimy o kontakt pod nr tel. +48 697 730 930 lub e-mail: biuro.obozy@gmail.com

CENA

  • cena kursu obejmuje: 8 godz. szkolenia praktycznego (6 godz. z instruktorem + 2 godz. samodzielnego żeglowania), kompletny sprzęt: deska, żagiel, kamizelka i asekuracja na wodzie,
  • dodatkowo płatny kombinezon zabezpieczający przed wychłodzeniem (100 zł / 2 dni)
  • o ubezpieczenie od NNW każdy powinien zadbać we własnym zakresie.

CO NALEŻY ZABRAĆ?

Uczestnicy kursu proszeni są o przywiezienie ze sobą nakrycia głowy chroniącego przed słońcem, kremu ochronnego, dodatkowych butów z miękką podeszwą (tenisówki) do żeglowania na desce, okularów przeciwsłonecznych i stroju kąpielowego. Można dodatkowo wziąć ze sobą ciepły sweter i dopasowane rękawiczki bez palców.

WARUNKI PŁATNOŚCI

  • pierwszą ratę (200 zł.) należy przelać w ciągu dwóch tygodni od dnia zgłoszenia na konto: Farwater – Ryszard Braun, Osiedle na Kępie 15B/11, 64-360 Zbąszyń, BS Siedlec o/Zbąszyń, rach. nr 46 9660 0007 0013 1209 3000 0020,
  • na przekazie w polu „tytułem” proszę podać nazwisko wpłacającego i nazwę kursu. Pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu rozpoczęcia kursu u organizatora razem z potwierdzeniem przelewu pierwszej raty.

Organizator kursu nie ponosi odpowiedzialności za warunki pogodowe ( deszcz, zbyt słaby lub za silny wiatr ). W szczególnych wypadkach część kursu może zostać przeniesiona na inny, dogodniejszy termin. Udział w naszych kursach równoznaczny jest z wyrażeniem zgody przez każdego z uczestników na publikowanie zdjęć z zajęć w niniejszej witrynie internetowej i in. w celach reklamowych.